Těšíme se na vaši návštěvu!

Služby

Náš penzion Crazy disponuje kapacitou 32 lůžek a přistýlek, která se rozkládá v osmi pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem. Na přání zákazníka nabízíme i připojení k internetu.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, WC s umyvadlem.  Jeden z nich je vybavený menší kuchyňskou linkou (mikrovlná trouba, rychlovarná konvice).

Nabízíme možnost snídaně, polopenze či plné penze.

V nabídce pro Vás máme...

  • jeden dvoulůžkový pokoj
  • tři třílůžkové pokoje
  • jeden čtyřlůžkový pokoj s dvěma ložnicemi (2x manželská postel)
  • jeden čtyřlůžkový mezonetový pokoj
  • dva pětilůžkové mezonetové pokoje s možností 2 přistýlek

Celý objekt je nukuřácký.

 

 

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, náš penzion je tou správnou volbou.

Rezervace, ceník

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem penzionu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Ochotně Vám pomůžeme vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky.

Pokoje

Přesvědčte se, že pobyt v našem penzionu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

 

Fotografie použita dle Creative Commons Valerii9116  © 2013 Všechna práva vyhrazena.